ورود کاربرانعضویت کاربران

خدمات برش لیزر

امروزه دستگاه های بسیاری برای راحت تر کردن کار و نحوه زندگی انسان ها ساخته و در دسترس قرار گرفته است که افراد با استفاده از آنها میتوانند سرعت، نحوه و میزان کار یا زندگی خود را بهبود بخشند. یکی از این دستگاه ها، دستگاه برش لیزر می باشد که از انواع مختلفی ساخته شده است که هر یک برای انجام کاری در نظر گرفته میشوند. در ادامه درباره ی انواع دستگاه برش لیزر مخصوصا خدمات برش لیزر بیشتر توضیح خواهیم داد.

از برش فلزات برای تولید محصولات مختلفی استفاده میشود از صنایع بزرگ تا خرد می توانند از خدمات برش لیزر بسته به نوع کارایی مورد نیاز استفاده نمایند. اگر به صورت ساده توضیح دهیم دستگاه برش لیزری فلزات به نوبه ای فعالیت مینماید که لیزر تولیدی در دستگاه بر روی جسم مورد نظر تابیده میشود و موجب برش خوردن آن می شود.

خدمات برش لیزر

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا کار کردن با دستگاه برش لیزر کار دشواری است یا خیر؟ در جواب این دوستان باید گفت که کار با دستگاه برش لیزری فلزات اصلا سخت نیست زیرا بیشتر حجم کاری را رایانه به صورت اتوماتیک انجام میدهد.

امروزه با روی کار آمدن دستگاه های جدید میتوان این انتظار را داشت که دستگاه ها خود پیشرفته ترین و پیچیده ترین طرح های ارائه شده به دستگاه را بررسی و تجزیه و تحلیل و مطابق همان طرح برش های لازمه را بر روی طرح ایجاد نمایند. نوع فوق پیشرفته دستگاه های برش لیزری فلزات به نوبه ای طراحی شده است که حتی به شخص پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت طرح برش ارائه میدهد و شخص می تواند از آن برای تکمیل یا اصلاح طرح خود کمک بگیرد.

کارکرد دستگاه برش فلزات به این صورت است که ابتدا مواد مولد لیزر در مخزن دستگاه قرار داده میشوند و سپس با استفاده از لامپ و یا جریان الکتریکی  آنرا باردار می نمایند.  اشعه به دست آمده با استفاده از آینه های موجود در دستگاه به بخش جلویی دستگاه منتقل میشوند تا اشعه لیزر تولید شده با نهایت قدرت با استفاده از عدسی به کار برده شده در نوک آن بر جسم مورد نظر تابانده شود.

اگر از دستگاه برش CNC استفاده میکنید این قابلیت را دارید که هم فلزات را برش بزنید و هم غیر فلزات را، در صورتی که قصد برش فلزات را داشته باشید باید قطر صفحه ای که مایل به برش آن هستید از 8 میلیمتر کمتر باشد همچنین استفاده از خدمات برش لیزر برای فلزاتی به کار برده میشود که نیاز مد دقت بیشتری در برش آنها به کار برده شود. از مزایای استفاده از برش لیزری می تون به تمیز بودن سطح برش خورده، سرعت بالا و نداشتن صدای آن اشاره نمود.

برای خدمات برش لیزر غیر فلزات جریان کمی فرق می کند ، برش لیزری غیر فلزات به صورت ام دی اف، پلکسی گلاس، پارچه ، چرم طبیعی و مصنوعی انواع قطعات پلاستیکی اشاره کرد.

در صورتی شما نیز محصولات فلزی دارید که برای برش آنها به خدمات برش لیزر نیازمند هستید و یا مایلید تا خود نسبت به برش فلزات وارد عمل شوید به شما پیشنهاد می کنم از خدمات برش لیزر نیز دیدن نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر