ورود کاربرانعضویت کاربران
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 16 فروردین 1400 در ساعت 12 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت برش لیزر نیک یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه  ارائه خدمات برش لیزر میباشد و در طی سالها فعالیت خود با بکارگیری از تجهیزات پیشرفته و همچنین پرسنل زبده و با تجربه توانسته در جلب رضایت مشتریان خود موفقیت های زیادی کسب نماید.

فلزات کاربرد بسیار زیادی برای تولید محصولات مختلف در صنایع دارند اما این فلزات برای اینکه مورد استفاده قرار گیرند ابتدا باید برش بخورند. برش فلزات کار آسانی نیست و باید از تجهیزات مناسبی بدین منظور کمک گرفته شود زیرا بافت سخت فلز اجازه برش آسان را نمیدهد. امروزه و با ورود تجهیزات و دستگاه های لیزری امکان برش فلز تا حد زیادی تسهیل و تسریع شده و به دیگر از روش های سنتی نیز برای برش استفاده نمیشود. اما سوالی که برای بسیاری از علاقمندان به این روش بوجود خواهد آمد این است که در برش لیزر از چه لیزرهایی استفاده می شود؟ دستگاه متعددی وجود دارند که برای این نوع برش مورد استفاده قرار میگیرند اما به پر کاربرد ترین این دستگاه ها اشاره خواهیم نمود. دستگاه برش لیزر CO2‌ و همچنین دستگاه برش فایبر از جمله دستگاه ها و تکنولوژی هایی هستند که برای برش مورد استفاده قرار میگیرند.

برش لیزر فلزات با دستگاه CO2

دستگاه CO2‌ از دستگاه های قدیمی برش میباشد که سالیان زیادی است به صنعت برش راه یافته است و از قدیمی ترین لیزرهای گازی نیز محسوب میگردد. در این نوع روش برش لیزر برق با عبور از لوله گاز نوری را تولید میکند که این نور میتواند عمل برش را انجام دهد. در دو سر هر یک از لوله ها آینه ای نصب شده است که این آینه ها نور را به سمت فلز بازتاب میدهند. این دستگاه برای برش فلز مورد استفاده کمی دارد اما از کیفیت برش خیلی خوبی برخوردار است.

برش لیزر فلزات با دستگاه فایبر

در این بخش و برای پاسخ به این سوال که در برش لیزر از چه لیزرهایی استفاده می شود باید به یک دستگاه پر کاربرد برای برش فلز اشاره کنیم که آن هم دستگاه فایبر میباشد. دستگاه برش لیزر فایبر از کاربرد و البته قیمت بالاتری در مقایسه با دستگاه CO2‌برخوردار است. این دستگاه از دقت بالایی در برش بهره میبرد و به همین دلیل نیز از آن علاوه بر برش برای حکاکی بر روی فلز نیز استفاده میشود. جالب است بدانید که دستگاه فایبر از عمر بیشتری نیز در مقایسه با دستگاه CO2  برخوردار است.

برش لیزر فلزات ارزان

شرکت برش لیزر نیک همواره بر روی این موضوع توجه ویژه ای داشته است که هزینه های صنایع را برای برش و تولید محصول با تعرفه های مناسب بکاهد و به همین دلیل نیز خدمات برش لیزر فلزات ارزان را  در نظر گرفته است. خدمات برش لیزر فلزات ارزان که توسط این مجموعه در نظر گرفته شده است در حالی ارائه میشود که برش ها با کیفیت بسیار بالایی انجام میشوند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر