ورود کاربرانعضویت کاربران

برش لیزر آهن کرج

برش لیزر آهن کرج برای تولیدات قطعات آهنی استفاده می شود و بخش وسعی از نیازهای صنعتگران را شامل می شود. برش لیزر نیک تمام فعالیت های صنایع مختلف را با استفاده از تکنولوژی برش لیزر آهن کرج انجام می دهد تا در وقت و هزینه صرفه جویی کند و در ضمن کارهای محول شده را تمیز و با دقت و سرعت بالا انجام دهند.

اهمیت استفاده از مدرن ترین دستگاه های برش لیزر آهن کرج

همانطور که میدانید همۀ دستگاه ها در  هر صنعتی بروز می شوند و از تکنولوژی های جدید برای انجام فعالیت های خود استفاده می کنند. در صنعت برش لیزر نیز برش لیزر نیک با استفاده از بروزترین و مدرن ترین دستگاه های برش لیزر آهن کرج سهم گسترده ای از نیازهای مرتبط صنعتگران را پاسخ دهند.

نکات مهم برش لیزر آهن کرج

فرایند کار برش لیزر آهن نیز همانند فرایند کارهای مختلف دیگر نیاز به رعایت یکسری قوانین و نکات دارد تا نتیجۀ نهایی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

از مهم ترین نکاتی که در برش لیزر آهن کرج از اهمیت بالایی برخوردار است، زاویه کونیک (تغییر قطر سوراخ در ضخامت برش لیزر آهن کرج)، تولید پلیسه (هرچه تعداد پلیسه در فرایند برش لیزر آهن کرج کمتر باشد در نهایت برش لیزرکیفیت بهتری خواهد داشت)، کِرف (کوچکترین شعاع قابل برش لیزر را معین می کند که بستگی به ضخامت ورق آهن دارد و معمولاً در طراحی برش لیزر آهن کرج لحاظ گردد)، سرعت برش (با توجه به قابلیت های دستگاه برش لیزر آهن کرج  و همچنین توان اشعه لیزر دارد. هرچه توان دستگاه برش لیزر آهن کرج بیشتر باشد، سرعت برش نیز متناسب با آن بیشتر می شود) و صافی سطح (از مهم ترین پارامترها برای برش لیزر آهن کرج و برش لیزرهای دیگر می باشد که با تنظیم کنترل بر روی نوع گاز، فشار گاز، سرعت برش لیزر و تنظیم فشار اشعه برش لیزر رابطه مستقیم دارد) می باشد. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر